Porady prawne

Cudzoziemcy pragnący otrzymać pomoc prawną mogą kontaktować się z prawnikami pracującymi w projekcie osobiście na dyżurach.

tel: + 48 81 743 68 05 wew. 28
+ 48 881 91 71 71

faks: + 48 81 743 68 05

e-mail:

mail to: migrant@panstwoprawa.org
 
 
Dyżury prawników:
Poniedziałek:     brak przyjęć
Wtorek:             10.00-14.00
Środa:                10.00-14.00
Czwartek:          10.00-14.00
Piątek:                10.00-14.00

 


Zapraszamy do lektury publikacji „Witaj PL” wydanej w ramach realizacji projektu „Centrum Informacji dla Cudzoziemców”, współfinansowanego z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa.

„Witaj PL” przybliży Ci najważniejsze kwestie, z którymi będziesz musiał zmierzyć się podczas pobytu w Polsce. Staraliśmy się, aby informacje zostały zawarte w sposób najbardziej przejrzysty – w formie wykresów, tabel, wyliczeń oraz pytań wraz z odpowiedziami. Mamy nadzieję, że w niniejszej publikacji znajdziesz odpowiedzi na pytania, które Cię interesują, a nasz system prawny, społeczny i kulturowy przestanie być wielką zagadką.

okl PL okl EN okl UA


Zapraszamy do lektury publikacji „Witaj w Polsce!”, wydanej w ramach realizacji projektu „Integracja Cudzoziemców na Lubelszczyźnie III”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich i budżetu państwa.

Niniejsza publikacja zawiera informacje o dostępie do służby zdrowia w Polsce, systemie oświaty a także podstawowych prawach i obowiązkach rodzinnych. Publikacja w trzech wersjach językowych.

ksiazka witaj w polsce PL okladka ksiazka witaj w polsce ANG okladka ksiazka witaj w polsce okladka ROS.indd