Biblioteka Migracyjna

Biblioteka Migracyjna to nie tylko zbiór publikacji Fundacji Instytut na rzecz Państwa Prawa, ale również czytelnia, sala konferencyjna z dostępem do internetu oraz miejsce nieformalnych spotkań.

Idea Biblioteki Migracyjnej jest unikalna nie tylko na terenie regionu, ale również w skali całego kraju. Biblioteka dysponuje ponad 1300 publikacjami, a ich liczba wciąż się powiększa. Tematyka publikacji obejmuje problematykę migracyjną, prawo Unii Europejskiej, prawo polskie, zagadnienia kulturalno-historyczne i wiele innych. Ponadto w zasobach Biblioteki znajdują się również publikacje zagraniczne w różnych językach.

Zasoby biblioteczne są udostępniane wszystkim zainteresowanym bezpłatnie po założeniu Karty Czytelnika. Z publikacji biblioteki można korzystać na miejscu, jak również można wypożyczyć książki do domu na okres jednego miesiąca. Biblioteka Migracyjna jest dostępna codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-16.00.

Informacje o nowościach w Bibliotece Migracyjnej umieszczone są w internetowym serwisie informacyjnym oraz w Newsletterze „Login:Lublin”.

Dodatkowo, Biblioteka z dostępem do Internetu jest miejscem udostępnianym w każdy czwartek w godzinach 16.00-19.00.

Serdecznie zapraszamy!

Katalog Biblioteki Migracyjnej

Regulamin biblioteki

Kontakt:

FUNDACJA INSTYTUT NA RZECZ PAŃSTWA PRAWA 

ul. Chopina 14/70, 20-023 Lublin

Tel. +48 81 743 68 00

Faks: +48 81 743 68 01

Kom. +48 884 006 774

www.panstwoprawa.org

www.loginlublin.pl

e-mail: loginlublin@panstwoprawa.org