• polski
    • angielski

Rozrywka w Lublinie

Sala zabaw Mały Kopernik
Czy wiesz że  w centrum Lublina na ulicy Świętoduskiej 10/11 znajduje się kreatywna sala zabaw dla dzieci i nastolatków. To miejsce, gdzie dziecko będzie mogło odkrywać świat, uczyć się grać na różnych instrumentach oraz rozmawiać po angielsku.


Czy wiesz że, w Lublinie masz możliwość spędzenia czasu w niezwykły sposób? Lubisz łamigłówki? Jeśli tak, Lublin to miasto dla Ciebie!
Sprawdź linki poniżej gdzie znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje:
www.archiwumkryminalne.pl
www.get-away.pl
www.letmeout.pl
www.montowniazagadek.pl
www.goescape.net
www.exitroom.pl
www.masz45minut.pl
www.lasercity.pl
https://www.facebook.com/cityvrlublin/


bilard2Bilard 

Szukasz pomysłu na wolny wieczór ze znajomymi? Lubisz grać w bilard? Zainteresowany? Wykorzystaj linki poniżej i spędź ciekawie sobotni wieczór.

-Klub Astoria, ul. Al. Racławickie 2A, www.klubastoria.pl

-Masters Bowling&Bilard, C.H Olimp, Al. Spółdzielczości Pracy 36, www.masterslublin.pl


94

 

Plac zabaw z rakietą na osiedlu LSM

Czy wiesz, że…

kultowa zjeżdżalnia w formie rakiety na palcu zabaw na osiedlu LSM powstała w latach 60. XX wieku, a inspiracją do jej wybudowania był lot w kosmos Jurija Gagarina w 1961 roku.

 

 


95

Plac zabaw na Placu Lecha Kaczyńskiego

Centralny Plac Zabaw to miejsce, gdzie można aktywnie i kreatywnie spędzić wolny czas. Jest to atrakcyjna przestrzeń dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Oprócz placów zabaw znajdziecie tutaj Strefę Sportów Miejskich – coś dla amatorów sportów ekstremalnych oraz tzw. Gry Sześcienne.


96

 

Plac zabaw w Ogrodzie Saskim

Dostępne są tu huśtawki, drabinki, zjeżdżalnia i konstrukcja w kształcie kostek, po której dzieci mogą się wspinać. Obok jest też plac, po którym można pobiegać czy pojeździć na rowerze.


97

 

Plac zabaw nad Zalewem Zemborzyckim

Atrakcją dla dzieci nad Zalewem Zemborzyckim jest plac zabaw, zbudowany z trzech wieżyczek dostosowanych do wzrostu i wieku najmłodszych oraz znajdujące się w jego sąsiedztwie boiska do gier oraz siłownia pod chmurką.

 


spaaaSpa w Lublinie

Chcesz sprawić żeby czas na chwilę się zatrzymał? Masz ochotę odpocząć, ukoić zmysły relaksując się w saunie czy podczas przyjemnych zabiegów pielęgnacyjnych lub po prostu marzysz o odprężającym masażu? Znajdziesz w Lublinie miejsca które pomogą Ci poczuć się jak nowo narodzony.

HOTEL KORONA spa&wellness – partner Login:Lublin, ul. Zemborzyce Tereszyńskie 97A, www.hotel-korona.com

-IBB GRAND HOTEL LUBLINIANKA, Shirin Spa – po Spa, można zajrzeć do Restauracji BelEtage lub Grand Cafe Lublinianka która jest partnerem Login:Lublin, ul. Krakowskie Przedmieście 56, www.lublinianka.com

-Spa Orkana posiada jedyną w Lublinie Grotę Lodową, ul. Szaserów 2, www.spaorkana.pl

-HOTEL FORUM Fitness Spa&Wellness, ul. Obywatelska 8, www.fitnessclubforum.pl

-DaySpaHikari, ul. Szewska 4, www.spahikari.pl

-Centrum Sportu Akademos, ul. Symfoniczna 1, www.akademos.pl

-Yasumi salon kosmetyczny, ul. Chopina 14, www.lublin.yasumi.pl

-Bonsai Spa Instytut Zdrowia i Urody, ul. Kazimierza Wielkiego 8 (HALA GLOBUS)

-Saunarium w Aqua Lublin, ul. Al. Zygmuntowskie 4, www.mosir.lublin.pl

-Sportesse Fitness&Wellness Studio, ul. Al. Kraśnicka 133, www.sportesse.pl


logo_paintballPaintball

Chciałbyś zintegrować się ze znajomymi a nie macie pomysłu na ciekawe spędzenie czasu? Lubisz adrenalinę? Chcesz poprawić swoją kondycję fizyczną? Paintball to doskonała gra dla Ciebie! Sprawdź linki, a dowiesz się gdzie w naszym mieście będziesz mógł aktywnie i zabawnie spędzić czas.

www.paintball.splatter.pl | www.paintballninja.pl | www.funsportlublin.pl | www.tornado-paintball.pl


c700x420Park linowy

To atrakcja dla dzieci znajdująca się obok zalewu Zemborzyckiego.

Park dysponuje trasami o zróżnicowanym poziomie zaawansowania, a ich przejście to z pewnością nie lada wyzwanie i gwarancja niesamowitych wrażeń. Więcej informacji na temat atrakcji znajdziecie tutaj.


121Czasopismo Studentów Politechniki Lubelskiej

„Plagiat” to bezpłatne czasopismo, w którym poruszane są tematy dotyczące życia studenckiego, kultury, nauki, kariery i perspektyw rozwoju przyszłych inżynierów. Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej.


130PubQuiz

Czy wiesz że w Lublinie organizowany jest PubQuiz?

Jeżeli nie masz pojęcia czym jest lub po prostu nie wiesz gdzie się odbywa, odwiedź naszego bloga, gdzie znajdziesz artykuł o PubQuizach w Lublinie. Jest to bardzo interesujące wydarzenie, które da Ci szanse na wyjście do Pubu z przyjaciółmi w trochę innym stylu niż zazwyczaj. Obiecuję, na pewno nie będziesz się tam nudził! Odwiedź Pub Czytelnia, Padbar Lublin czy Klub Studencki KAZIK i stwórz z przyjaciółmi burzę mózgów, która może przynieść Wam interesujące korzyści i wspaniałą zabawę! Możesz również odwiedzić stronę www.pubquiz.pl i dowiedzieć się szczegółów dotyczących tego wydarzenia.


132Mania Skakania trampoliny & park linowy

Czy wiesz, że w Lublinie jest park trampolin? Mania Skakania trampoliny & park linowy znajduję się przy ulicy Krochmalnej 13B. Jest to idealne miejsce nie tylko dla najmłodszych ale również dla tych starszych. Miejsce o powierzchni 600 m2 oferuje wiele atrakcji dla indywidualistów jak i grup. Zaciekawiony? Do Twojej dyspozycji są takie atrakcje jak: dodgeball, arena do zbijaka lub siatkówki na trampolinach (jeżeli Twoi znajomi lubią aktywnie spędzać czas, może to być wspaniała propozycja, na boisku mieści się maksymalnie 16 osób), ponadto trampoliny z koszami, basen z kładkami, strefa trampolin do skoku do basenu czy zjazd tyrolski.

Szukasz miejsca na urodziny? Mania Skakania oferuje pakiet 2 godzinny dla 10 osób, który zawiera oprócz dostępu do strefy trampolin, wynajęcie pokoju urodzinowego czy prezent niespodziankę dla Jubilata. Ceny w Manii Skakania nie są zbyt wygórowane, studenci i uczniowie mogą korzystać ze swoich zniżek za okazaniem legitymacji, co więcej zamawiając bilety przez Internet możesz je kupić o kilka złotych taniej. Po wcześniejszej rezerwacji internetowej na miejscu trzeba być ok. 15 minut wcześniej. Do ceny biletu należy doliczyć zakup specjalnych skarpet antypoślizgowych w cenie 5 zł.

Mania Skakania jest otwarta 7 dni w tygodniu w godzinach 10:00 – 22:00. Więcej informacji na www.maniaskakania.pl lub na facebook’u.


Wędkowanie

Nie masz karty wędkarskiej? Nie posiadasz zezwolenia a jesteś miłośnikiem wędkarstwa? Nic straconego! Lubelszczyzna posiada bogatą sieć łowisk prywatnych oraz specjalnych. Każde łowisko oferuje wypożyczenie kompletnego sprzętu i zakup przynęty. Jedyne co musisz zabrać ze sobą to chęci do wędkowania J

Najbliższe łowisko znajduje się tuż przy granicy miasta na ulicy Prawiednickiej 1. Obiekt położony jest 100 m od końcowego przystanku linii autobusowej nr 25. Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronnie www.prawiedniki.com

Kolejny akwen położony jest 20 km od Lublina, przy trasie na Rzeszów. Są to stawy, gdzie można wypożyczyć łódkę lub wynająć domek na nocleg. Łowisko oferuje bogaty zasób ryb z różnych gatunków. Wszystkie potrzebne informacje dostępne są na stronie www.cichawoda.com.pl.

To nie wszystko. Poniżej lista wszystkich łowisk Lubelszczyzny:

www.wedkuje.pl/lowiska/lubelskie | www.wedkarstwo-lublin.pl

Jeżeli jednak chciałbyś korzystać ze wszystkich wód należących do Polskiego Związku Wędkarskiego na Lubelszczyźnie musisz zdać egzamin na kartę wędkarską i zdobyć uprawnienia do amatorskiego połowu ryb. Jak tego dokonać dowiesz się tutaj www.kartawedkarska.pl i www.pzw.org.pl/lublin

Dobrych połowów !