Fotografia jako hobby

Fotografia jako hobby

Robienie zdjęć jest jednym z moich ulubionych hobby. To bardzo przyjemne i zabawne. Chwycić aparat i wyjść by robić zdjęcia, jest cudownym sposobem na relaks. Zwłaszcza, jeżeli mieszkasz w tak pięknym mieście jak Lublin. Fotografowanie pozwala mi zapomnieć o moich obawach i zobaczyć piękno w codziennym życiu. To świetny sposób na uchwycenie wspomnień, które mogą zostać ze mną już na zawsze. To cudowne uczucie, kiedy zrobisz dobre ujęcie, te na które czekałeś, i możesz podzielić się nim z innymi ludźmi.

Niektórzy twierdzą, że nie jest się w stanie zrobić dobrego zdjęcia, jeżeli nie posiada się dobrej jakości (drogiego) aparatu. Aczkolwiek, nie zgodzę się z tymi ludźmi, mówiąc że to nie aparat robi dobre zdjęcia, a Ty. Aparat jest tylko narzędziem dla fotografa i on powinien mieć całkowitą kontrolę and nim, by uzyskać pożądany efekt.

Nie jestem fotografem i nigdy nie uczęszczałem na żadne zajęcia z fotografii. Po prostu chciałem zobaczyć świat z całkiem innej perspektywy i podzielić się tą właśnie perspektywą z innymi. Więc złapałem mój całkiem niezaawansowany aparat Canon i zacząłem eksperymentować. W tym właśnie celu, stworzyłem nawet swoje konto na Instagramie,  by dzielić się zdjęciami z innymi, i w tym samym momencie zacząłem obserwować prace profesjonalnych fotografów.

Tym samym, chciałbym podzielić się z Wami kilkoma moimi zdjęciami architektury Lublina, ludzi i wydarzeń.

Valerian Karchava