Lubelska Karta Turysty

Lubelska Karta Turysty to propozycja dla wszystkich, którzy chcą naprawdę w pełni poznać każdy zakątek pięknego miasta Lublin.

Pewnie w tej chwili zastanawiasz się czym właściwie jest ta karta i co trzeba zrobić by ją otrzymać? Cóż, myślę, że odpowiedź Cię usatysfakcjonuje, jeżeli jesteś właśnie jedną z tych osób, które zafascynowane są tym miejscem, chcą je lepiej poznać.

Lubelska Karta Turysty to swego rodzaju najtańszy „bilet”, który da nam: możliwość wstępu wolnego do wielu muzeów i zabytków, atrakcyjne zniżki w restauracjach, obiektach sportowych i innych miejscach kultury, darmową komunikację miejską w czasie zwiedzania. Dostępnych jest kilka interesujących pakietów więc każdy znajdzie coś dla siebie. Karta dostępna jest w dwóch wariantach godzinowych: 24h i 72h. Najbardziej aktywni turyści będą nagradzani dzięki innowacyjnemu systemowi lojalnościowemu.

Karta dostępna jest nie tylko dla Turystów, ale i dla mieszkańców Lublina i okolic. Kupując odpowiedni pakiet turystyczny, turysta będzie miał możliwość skorzystać z obfitej oferty turystycznej, rekreacyjnej i kulturalnej bez dodatkowych opłat. Dodatkowe są wyłącznie zniżki! Lubelska Karta Turysty jest wydawana z okazji 700-lecia miasta. Z tej okazji władze miasta chcą zachęcić do zwiedzania miasta szczególnie tych, którzy nigdy nie mieli możliwości, bądź planów by odwiedzić Lublin.

Karta jest w sprzedaży od maja 2017. Możesz ją zdobyć przez Internet lub w Biurze Obsługi Karty na ul. Jezuicka 1/3 w Lublinie. Moim zdaniem świetna sprawa, ponieważ jedna karta zawiera darmowe wejściówki i zniżki, co z pewnością będzie wyznacznikiem kierunku zwiedzania punktów wyjątkowych na mapie Lublina.

Patrycja Cap