• polski
    • rosyjski

Walentynki. Jak wybrać dobry prezent?

Nadchodzą walentynki – dzień, którego czekają wszyscy zakochani, aby wyznać po raz pierwszy lub kolejny swoją miłość. Radosne podniecenie jednak często znika po tym, jak się pomyśli o prezentach. Historia przeglądarki wówczas zamienia się w listę artykułów, których zadaniem jest pomoc zabieganym partnerom, ale przedstawione tam pomysły często są banalne i kojarzą się z kupionymi w ostatniej chwili rzeczami. Jak w takim razie znaleźć ten jedyny wyjątkowy prezent? Oto kilka porad, które Ci pomogą:

  1. Wspomnij o zainteresowaniach swojej drugiej połówki. Osoba, która ma hobby, na pewno doceni powiązane z nim przedmioty bardziej niż kolejny kubek lub poduszkę ze zdjęciem. Pamiętaj jednak, żeby nie dawać miłośnikowi czytania jakiejkolwiek książki, artyście – jakichkolwiek kredek i tak dalej. Możesz pobawić się w szpiega i przyjrzeć się dokładnie, czego brakuje Twojemu partnerowi, o czym niedawno wspominał, a możesz nawet zwrócić się z prośbą o pomoc do jego przyjaciół.
  2. Stwórzcie razem listę życzeń, którą będziecie na bieżąco aktualizować. Zadbajcie o to, aby od razu znalazło się na niej kilka przedmiotów – w taki sposób prezent na pewno zostanie dopasowany do życzeń partnera, a jednocześnie nie przestanie być niespodzianką.
  3. Jeżeli masz zbyt szerokie wyobrażenie na temat zainteresowań swojej ukochanej osoby i nie możesz zdecydować się na konkretną rzecz, dobrym pomysłem będzie certyfikat, który Twoja połówka będzie mogła wymienić na ulubione towary, wycieczkę, przygodę w escape room lub cokolwiek innego – dzisiaj takie certyfikaty dotyczą niemal każdej rozrywki, którą możesz sobie wymyśleć. A jeżeli chcesz zdobyć wspólne doświadczenia, zarezerwuj certyfikat dla dwóch osób i poproś partnera, aby wybrał końcową nagrodę.

Mamy nadzieje, że te porady będą pomocne w poszukiwaniu oryginalnego prezentu, który zaskoczy Twoją ukochaną osobę i sprawi jej dużo przyjemności.